نتایج جستجو برای عبارت :

نیازمندی ها همراه با اندکی سبقت

بسم رب الرفیقجاده باریک و دو طرفه بود. تیرهای چراغ برق جای خودشون رو به ظلمت شب داده بودند؛ بحث زبانِ چراغ ها توو جاده شد و طوری که راننده ی ماشین های سنگین با هم حرف میزنند.
گفت: مثلا وقتی خوابت میگیره، اول دوتا نور بالا میزنی، بعد که با راهنمای چپ اجازه سبقت داد، سبقت میگیری! بعد میکشی کنار که اون ازت سبقت بگیره! اینجوری میفهمه که خوابت گرفته و تا ته جاده جوری رانندگی میکنه که نتونی بخوابی!+ممنون نمیذاری خوابمون ببره!و کاری به دلِ زبون نفهممو
جدیدترین آمار فروش وسایل‌نقلیه برقی نشان می‌دهد که فروش این محصولات در
پنج بازار بزرگ اروپا شامل آلمان، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا و اسپانیا
توانسته با ثبت تقاضای ۷۹ هزار و ۳۰۰ دستگاهی از چین با آمار تقاضای ۷۷
هزار و ۲۰۰ دستگاهی، سبقت بگیرد.
ادامه مطلب
همه جا شنیدیم که دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدنه ولی تا حالا به این فکر کردین 

زود رسیدن بهتر از هر دوتاییشونه .

توی کار خیر بهتره همیشه از هم سبقت بگیریم.

مثلا اگه مادرمون کاری باهامون داشت نندازیم گردن خواهر یا برادر دیگمون ، 

بلکه خودمون انجام بدیم . خلی به رابطمون با خدا کمک می کنه.
منبع
چند روز پیش که روز جمعه ای تو اتوبان های خلوت روز جمعه داشتم رانندگی می کردم یهو به خودم اومدم دیدم چند وقت پیش که تا خرخره کار ریخته بودم سر ِ خودم ( و اتفاقا هنوزم اون دوران جز دوران سخت ؛ اما لذت بخش زندگیم محسوب می شه ) یکی از دلخوشی های روز ِ تعطیلم که تو خونه نبودم همین رانندگی تو خیابونای خلوت روز ِ جمعه بود . همین که صبح زود از خواب بیدار شم بزنم بیرون و تو اتوبانِ بدون ترافیک گاز بدم و سبقت بگیرم و برم ... 
یعنی می خوام بگم  آدم یادش می
--------------------------------
مساله اول این بود که کسی که جلو و کنار راننده نشست، آقای مسنی بود که همراه ما شده بود. از همون ابتدای سفر، نگرانی خودش از اشتباه رفتن مسیر رو به من منتقل کرد. چشمتون روز بد نبینه، به هر دوراهی و تقاطعی می رسیدیم، باید توضیح می‌دادم که چرا به این جا پیچیدم و از راه یا راه‌های دیگه نرفتم؟ من چند بار سعی کردم که توضیح بدم ولی هم اعصابم خرد می شد و کم کم بیشتر حواسم پرت می شد و یکی دو تا خیابون رو اشتباه پیچیدم و همین باعث شد کمی دی
سلام بر همه کاربران
می خواستم یه حرف های خیلی حیاتی بزنم، و مخاطب این حرف ها اشخاص منفی هستند. بعضی ها چنان در شقاوت و پستی فرو رفتند که انگار یک مسابقه ی مهم است. تو هر بدی ای سعی می کنند از هم سبقت بگیرند. واقعا چرا؟، کمالات برعکس شده مگه نه، به جایی این که سبقت و پیشی گرفتن در خوبی ها باشه در بدی است.
آهای تویی که این اخلاق رو داری خودت بهتر خودت رو می شناسی، می خوام بهت بگم درسته که با این اخلاق تو این دنیا پیروزی، اما اون دنیا چی میشه، اگه خدا
« به نام اوی من و تو »
✍ هوای سرد و مه آلوده خیابانها، فضای دود زده ی شهر، پس از یک شب بارش بی وقفه، مانند هوای دلی ست که شبی سخت داشته و تا سحر مدام باریده ست، اما صبحی روشن و پر از امید در انتظارش نبوده! چه باید کرد؟ با یک شهر مه آلوده، با غربتی بر دوش، با دلتنگی هایی که کسی نمیداند از کجا سر برآورده اند، با اشکهایی که از هم سبقت میگیرند، چه باید کرد؟؟
ادامه مطلب
اولیور زیپس، مدیرعامل جدید شرکت بی‌ام‌و، یک روز پس از جایگزینی با هرالد
کروگر، با ارسال پیامی به کارکنان این شرکت از آنها خواست تا با آغوش باز
به استقبال نوآوری‌ها حرکت کنند. اقدامی که به‌زعم او برای سبقت گرفتن از
مرسدس‌بنز، رقیب آلمانی خود امری حیاتی است.
ادامه مطلب
شاید به دل خاله سوری افتاده بود قرار است میان حصیر بافی‌هایش، قلبش یکی
در میان بزند و سرش گیج برود و ساعتی بعد روی تختی در آی‌سی‌یوی بیمارستان
باشد. برای همین بود که همیشه عجله داشت در خوبی اولی باشد. در مهربانی
سبقت بگیرد و تا می‌تواند به آدم‌ها «دوستت دارم» بگوید.
تلنگر
در جاده انقلاب روی تابلو نوشته شده:جاده لغزنده است، دشمنان مشغول کارند، با احتیاط برانید،با دنده لج حرکت نکنید، سبقت ممنوع، دیر رسیدن به پست و مقام بهتر از هرگز نرسیدن به امام استحداکثر سرعتتان از سرعت ولایت فقیه بیشتر نباشد،اگر پشتیبان ولایت نیستید لااقل کمربند دشمن را نبندید،با وضو وارد شوید، این جاده مطهر به خون شهداست.
خیلی وقت ها پیش میاد که مجبورید در شب رانندگی کنید. رانندگانی هستند که به صورت نور بالا رانندگی می کنند، این امر باعث می شود که شما نتوانید افق دید مناسبی داشته باشید. با خودتون مگید کاش می شد به راننده پشت سری بگم نور ماشینت باعث میشه که نتونم درست مسیرم رو بینم، لذا برای اینکه مشکلتون را حل کنید سرعتتون را افزایش میدید که از تیرس نور دور بشید. لذا با توجه به تجربه ای که دارم پیشنهاد می کنم زمانی که جلوی همچنین ماشین هایی قرار گرفتید با استف
روزی می‌آید که تو دیگر نیستی
و صدای تو را باد خواهد برد
یاد تو خنجری‌ست که روحم را می‌درَد
و همان دم کلاغی از سرْشاخه‌‌ٔ لختِ درخت می‌پرد
بین خودمان باشد، آن روز آمده
تو نیستی و فصل ها با شتابی بی‌شرمانه از هم سبقت می‌گیرند
و من نگران چال روی گونه‌ات هستم،
نگران گُلی که آخرین بار تویش کاشته بودم
عزیزِ دردانه
از وقتی که نیستی خرمالوی کال چنان حلاوتی دارد که انار می‌خوش، شوکرانی بیش نیست
این روزها گنجشک‌ها هم شانه‌هایم را پس می‌زنند
ت
 امام صادق ع فرمود یکی از قر یش برسولخدا ص گفت شما که اخرین و پایان پیغمبران هستیبچه سبب  در مقام ورتبه از همه پیش افتادی فرمود زیرا من نخستین کسی بووم که بپر.وردگارم ایمان اوردم و نخستین کسیکه پاسخ گفت زمانیکه خدا از پیغمبران پیمان گرفت  انها را بر خودشان  گواه ساخت که مگرنه اینستکه من پوردگار شما هستم گفتد چرا من نخستین پیغمبری بودم که چرا گفت پس سبقت من بر پیغمبران بواسطه افرار بخدا بود که پیش از همه گفتم
اپلیکیشنامروزه نرم افزار های تلفن همراه تحت عنوان یکی‌از هدف ها اصلی برای بیزینس تبدیل گردیده اند و داشتن یک اپلیکیشن گوشی برای هر کسب و فعالیت ضروری محسوب میشود . با استعمال از نرم افزار میتوانید تولیدات و سرویس ها خویش را برای یوزرها به اشترک بگذارید و مدام در دسترس باشید . داشتن وبسایت ها برای دارندگان کسب و امور امری ضروری میباشد البته هیچ نمی توانند نیاز به تلفن همراه نرم افزار را مالامال نمایند. از مزایای داشتن یک گوشی نرم افزار خوب ن
برای شتاب گیری هیچ گاه پدال گاز را تا انتها فشار ندهید،اگر از ابتدا تا انتهای پدال گاز را به 3 قسمت تقسیم کنیم در اولین فشار به پدال گاز باید یک سوم این مقدار را فشار دهیم و مقدار باقی مانده را به صورت نرمال و در واقع هماهنگ با افزایش دور موتور انجام دهید.اگر فشردن پدال گاز به صورت ناگهانی و ناهماهنگ با افزایش دور موتور باشد،برای لحظاتی  در اطلاعات ارسالی از طرف سنسور دریچه ی گاز به (ECU) اختلال پدید می آید و این مسئله سبب عدم رسیدن به بهترین شتا
حال و نظرم که مشخصه، ولی امیدوارم به روزی برسیم که این همه آدم نخبه و متخصص این طور برای رفتن از کشور از هم سبقت نگیرن. که به ایران و کنکور و شریف و المپیاد، فقط به چشم سکوی پرتاب نگاه نشه.... یعنی ممکنه همچین روزی برسه؟
+ عکس این بچه‌های شریف رو می‌بینم و هم‌زمان که دلم می‌سوزه، از خودم می‌پرسم واقعا دلبستگی‌ای به استقلال، یا این انقلاب یا حتی ایران، تو وجود بچه‌های اصطلاحا نخبهٔ ما هست؟ هیچ چیزی جز خانواده، هست که وصلشون کنه به این خاک؟...

علی اکبر(ع) نخستین فردی بود که از بنی‌هاشم به میدان رفت. او فرزند بزرگ امام است و نزدیک‌ترین فرد به ایشان. چون غربت پدر را در میان خیل گرگ‌های خون آشام کوفه و شام می بیند، از همه یاران و افراد خاندان پیشی می گیرد و خود را در راه آرمانی فدا می‌کند. او گام به میدان می‌نهد تا حجت را تمام کند و شوق رسیدن به فیض شهادت را در دل یاران حسین(ع) قوت بخشد. علی اکبر(ع) الگوی سبقت گرفتن در شهادت است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
«به نام خدایی که در همین نزدیکیست»

و اما قربِ نوعِ دوم که قربِ بنده به خداست.انسان به صورتِ ابتدایی از خدا دور است و در دورترین فاصله ها قرار دارد. رابطه‌ی قرب رابطه‌ی طرفین است، اما در موردِ خدا و انسان مستثناست.لذا در موردِ انسان قرب به کار برده نمی‌شود بلکه تقرّب به کار می‌رود. تقرّب یعنی نزدیک نیستیم ولی باید کاری کنیم که قرب پیدا کنیم.

رفتن به سوی خدا هم ۴ مرحله دارد که در قرآن ذکر شده است:
۱. «وَافعَلوا الخَیرَ لَعَلَّکُم تُفلِحون»
دو هفته از عید گذشت و امروز صبح که داشتم میرفتم سرکار دوباره تهران مثل میدان جنگ بود همه طوری ماشین ها را گاز میدادن و از هم سبقت میگرفتن که اصلاً فکر نمیکردی با روزهای عادی تفاوتی داره و شهر شکلی کاملاً عادی داشت. 
اما اگه هنوز توی خونه هستین و دلتون یک بازی دور همی میخواد یک پیشنهاد دارم براتون. این برنامه  را روی گوشی هاتون نصب کنید، آیدی دوستاتون را بپرسید و از یک بازی دو یا چند نفره لذت ببرید.
الان که پایتخت تموم شد ساعت ده شب چیکار کنیم؟
دو هفته از عید گذشت و امروز صبح که داشتم میرفتم سرکار دوباره تهران مثل میدان جنگ بود همه طوری ماشین ها را گاز میدادن و از هم سبقت میگرفتن که اصلاً فکر نمیکردی با روزهای عادی تفاوتی داره و شهر شکلی کاملاً عادی داشت. 
اما اگه هنوز توی خونه هستین و دلتون یک بازی دور همی میخواد یک پیشنهاد دارم براتون. این برنامه  را روی گوشی هاتون نصب کنید، آیدی دوستاتون را بپرسید و از یک بازی دو یا چند نفره لذت ببرید.
الان که پایتخت تموم شد ساعت ده شب چیکار کنیم؟
 امام باقر ع فرمود چون ا میرالمومنین ع وفات کرد حسن بن علی ع در مسجد کوفه بپا خاست وحمد وثنای خدا گفت و بر پیغمبر ص درود فرستاد  سپس فرمود ای مردم در این شب مردی وفات کرد که پیشینیان بر او سبقت نگرفتند و پسینیان باو نرسند او پرچمدار رسول خداص بود که جبرییل در طرف راست و میکاییل در طرف چپش بودند از میدان بر نمیگشت جز اینکه خدا باو فتح و پیروزی میداد بخدا که که او از مال سفید وسرخ دنبا جز هفصد درهم که ان هم از عطایش زیاد امده بود باقی نگذاشت و میخو
معرفی کتاب مقتل
کتاب مقتل اثر محمد بکایی
مقتل شامل هفت داستان کوتاه به نام های: «زیباترین شعر»، «مقتل»، «تن
خیس قمیش»، «آن سوی آب»، «تپه ی 694»، «پاهای گلی» و «عزیز» به قلم محمد
بکایی است. در این مجموعه، نویسنده از رزمندگانی سخن می گوید که در طول هشت
سال دفاع مقدس پایداری نموده و درمقام عشق به شهادت و فداکاری برای مقابله
با دشمن از یکدیگر سبقت می گرفتند. مقتل، عنوان یکی از داستان های زیبای
این مجموعه است که نویسنده در پرداخت آن به حادثه ی کر

امام صادق علیه السلامبَادِرُوا أَوْلَادَکُمْ بِالْحَدِیثِ‏ قَبْلَ أَنْ یَسْبِقَکُمْ إِلَیْهِمُ الْمُرْجِئَة در آموزش حدیث (اهل بیت) به کودکانتان شتاب کنید، قبل از اینکه مخالفان شیعه (در آموزش های گمراه کننده) بر شما سبقت بگیرند.کافی، ج6، ص47 / وسائل الشیعه، ج17، 331 
نفس زنان: «جماعت رعیت در همراهی کم بودند، لشگریان و سپاهیان هم پیوسته اند و...» بر پیشانی می زند: «خنجرهاست که دست به دست می شود برای پاره کردن چرم کفش ها... به قاعده مجانین سبقت می گیرند از هم در برهنه کردن پا و شمشیر کنار انداختن و از اسب به زیر آمدن و همراهی کردن...» 
اضطرابش، دلم می آشوبد: «چرا خیال گره می زنی به واقعه؟! خودمان که از همین ایوان مشرف به خانه ابوالحسن، دیدیم که...» 
فضل میان کلامم و عصبی: «چه دیدید؟ دیدید که همه مرو یک آهنگ، مسحور و
چرا بعضی وقتها ما اونقدر بی رحم می شویم که همه احساس ترس از وجودمان می کنند ولی خودمان اصلا نمی فهمیم؟ وقتی ویدئو مربوط به اون کودک زباله جمع کن را که در سطل آشغال انداخته بودند را می دیدم، فقط ترسیدم. راستش اولش صرفا داشتم به کار اون فرد فکر می کردم و می گفتم چقدر کار بدی کرده است ولی بعدا که به خودم آمدم ترسیدم. گفتم من چه کارهایی می کنم که فقط ازم تا بحال فیلم نگرفته اند! شاید اگر از سبقت گرفتن من هم و رفتار بد من در رانندگی هم فیلم بگیرند به ه
در حالیکه این روزها، شبکه نمایش خانگی به واسطه حضور و پخش منظم آثار فریدون جیرانی، مهران مدیری و مجید صالحی دارای رونق مناسبی است و گوی سبقت را از مدت ها قبل از تلویزیون ربوده است، آثار جدیدتر کارگردانان و سریال سازان معتبر تلویزیون هم جهت حضور در این رسانه، در مراحل پیش تولید و تولید قرار دارند. باید دید حالا که سیروس مقدم، حسین سهیلی زاده و هومن سیدی وارد شبکه خانگی شده اند و در کنارشان حسن فتحی با عاشقانه ای مشابه «شهرزاد» حضور دارد، است
اندکی تامل به کجا چنین شتابان: 
 خیلی از مواقع در زندگی فقط دنبال سرعت گرفتن و سبقت از دیگرانیم بدون آنکه تفکر و تامل لازم را داشته باشیم.وقتی که در رانندگی صحنه تصادفی را ببینیم پا را از روی گاز برداشته به ترمز متمایل می شویم؛ اما در زندگی  بارها و بارها شاهد صحنه درگذشت یک انسان بوده ایم که بیشتر جا دارد پا را از روی گاز زندگی برداریم و به مرگ و قیامت و آخرت هم فکر کنیم که ما هم باید دیر یا زود برویم  . شیطان  و هوای نفس ما را غرق دنیا و غافل کر
برترین زبانهای برنامه نویسی براساس بررسی مشارکت کنندگان ریپازیتوری های #گیت_هاب در سرتاسر جهان
زبانهای  #C و Shell از سیر صعودی برخوردار بودند.
برای اولین بار ، #پایتون ، با سبقت گرفتن از زبان جاوا در رده دوم محبوبترین زبان های برنامه نویسی در GitHub قرار گرفت.
منبع : گزارش سالانه  گیت هاب از توسعه دهندگان سراسر جهان با نام #the_state_of_the_octovers در سال ۲۰۱۹ 

از شهرهای مشهور ایران که در موارد بسیاری همچون
گردشگری، صنعت، صادرات و... موفق عمل کرده است، مشهد می باشد. این موفقیت ها حاصل
به کارگیری نیروهای مجرب، بهترین و به روزترین امکانات هستند؛ هتل های مشهد نیز در
میدان رقابت، گوی سبقت را ربوده اند و عملکردی مطلوب داشته اند تا جایی که در سطح
جهانی قابل قیاس با بسیاری از هتل های خوشنام هستند و رده ی بهترین ها قرار گرفته
اند.
سر می خورند واژه ها و روح همین گوشه و کنار، هی بالا و پایین می شود؛ تاریک، روشن،دور، نزدیک. کلمات در ذهن، در کنار هم حرکت می کنند. یکی از دیگری پیشی می گیرد و گاه از آن عقب می ماند. در هم تنیده می شوند و یکدیگر را به بازی می گیرند مثل برگ های بید مجنون در یک عصر گرم و خسته.
کلمات می دوند و می دوند تا به گلو می رسند و درست همان جا، همان لحظه که باید ادا شوند، یک دست محکم انگار بر روی لب ها فشار می آورد. لب ها کمی به درون حرکت می کنند و کلمات را با فشاری
مقدمه: همان طور که همه می دانیم ما چهار فصل داریم که آسمان شب در هر فصل زیبای خاصی دارد. زیبایی بکر و نابی که تنها با دیدن آن عظمت خلقت خداوند به ما یادآوری می شود و ما تنها در مقابل این شگفتی می توانیم زیر لب شکر بگوییم.
تنه انشا: شب یعنی فرورفتن دنیا و زمین در هاله ایی از سیاهی و ظلمات. اما سیاهی که نه ترسی دارد و نه وحشتی. بلکه ماهی زیبا و درخشان همراه با نور ستاره های چشمک زن دارد که گویی در آسمان در حال رقص و بالا و پایین پریدن هستند. شب لحظاتی
بسم الله الرحمن الرحیم..السلام علیک یا ربیع الأنام و نضره الأیام،سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگار!من فقط به تماشا نشسته ام....مهم نیست نیامدی!!! مهم این است که من برای امدنت چه کرده ام؟؟!! تو مختاری عشاق را در مسلخ انتظار ذبح کنی،مهم این است من چقدر منتظرت بودم؟وقتی عاشقانه های حضرت صادق(ع) را با جنابتان می شنوم در عشق تو مات تر میشوم...! او که خود قبله هستی است و اینگونه دورت طواف می کند،من کجای بیت الحرامت ایستاده ام؟ آنگاه که مولای من خطاب
من دیشب راه افتادم با اتوبوس اومدم تهران از شهرمون. و من همیشه از بس استرس مسیر دارم، هیچ وقت خوابم نمیبره و تا صبح جاده رو نگاه میکنم. میترسم راننده یه وقت خوابش بگیره، یا حتی میترسم راننده سکته کنه. از کنار این نفت‌کشا هم که رد میشیم فقط به دقت نگاه می‌کنم و نفسم در نمیاد. بدترین قسمت جاییه که یه ماشین سنگین تو جاده هست، یه کامیون داره ازش سبقت میگیره و در همون حین اتوبوس هم وارد سبقت میشه، من همش میگم خب الان اگه خدای نکرده یک ثانیه این کامی
کانال تلگرامی تذکرة الاولیاء متنی با عنوان «سبقت عبادت کنندگان» منتشر کرد.
پدر فضیل عیاض گوید: وی را در صحن خانه دیدم، می‌گفت:
«النّار مَتی الخلاص من النّار؟»آتش، چه وقتی خلاص از آتش خواهد بود؟
در حالات وی نقل است که: آن قدر نماز می‌خواند که چون می‌خواست به رختخواب و جایگاه خوابش برود، خود را به سختی می‌کشید، سپس به پدر خود متوجّه می‌شد و می‌گفت:
«یا أبت! سبقنی المتعبّدون.»ای پدر، عبادت‏کنندگان بر من سبقت گرفتند.
نه خود جرأت خواند
در حالیکه این روزها، شبکه نمایش خانگی به واسطه حضور و پخش منظم آثار فریدون جیرانی، مهران مدیری و مجید صالحی دارای رونق مناسبی است و گوی سبقت را از مدت ها قبل از تلویزیون ربوده است، آثار جدیدتر کارگردانان و سریال سازان معتبر تلویزیون هم جهت حضور در این رسانه، در مراحل پیش تولید و تولید قرار دارند. باید دید حالا که سیروس مقدم، حسین سهیلی زاده و هومن سیدی وارد شبکه خانگی شده اند و در کنارشان حسن فتحی با عاشقانه ای مشابه «شهرزاد» حضور دارد، است
ضمن تبریک میلاد سبط اکبر امام حسن مجتبی علیه السلام

امام حسن علیه السلام فرمود: «إنّ
اللهَ جَعَلَ شَهْرَ رَمَضانَ مِضْماراً لِخَلْقِهِ، فَیسْتَبِقُونَ فیهِ
بِطاعَتِهِ إِلی مَرْضاتِهِ، فَسَبَقَ قَوْمٌ فَفازُوا، وَ قَصِّرَ
آخَرُونَ فَخابُوا؛
خداوند متعال ماه رمضان را برای بندگان خود میدان مسابقه قرار داد. پس عده
ای در آن ماه با اطاعت و عبادت به سعادت و خشنودی الهی از یکدیگر سبقت
خواهند گرفتند و گروهی از روی بی توجهی و سهل انگاری خسا
در شرایط کنونی بازار تمایل به خرید خودروهای چینی به مراتب بیشتر از قبل شده چون با این نرخ خودروهای داخلی مصرف کننده بفکر این افتاده که ماشین آپشن داره سوار شه . هایما و جک هم جز همین خانواده هستن که تو رقابت باهم دارن خوب از هم سبقت میگیرن میخوام یکم اینارو باهم مقایسه کنیم با ما همراه باشین.
این روزها هر زمان با حرف لاتین "S" مواجه شدید بدانید که پای یک کراس اور چینی در میان است که باید یک عدد میزان بزرگی خودرو تکمیل می گردد. کرمان موتور که از م
پایه هفتم  درس چهرم صفحه۵۲  آسمان شب
انشا در مورد اسمان شب
مقدمه: همان طور که همه می دانیم ما چهار فصل داریم که آسمان شب در هر فصل زیبای خاصی دارد. زیبایی بکر و نابی که تنها با دیدن آن عظمت خلقت خداوند به ما یادآوری می شود و ما تنها در مقابل این شگفتی می توانیم زیر لب شکر بگوییم.
تنه انشا: شب یعنی فرورفتن دنیا و زمین در هاله ایی از سیاهی و ظلمات. اما سیاهی که نه ترسی دارد و نه وحشتی. بلکه ماهی زیبا و درخشان همراه با نور ستاره های چشمک زن دارد که گوی
پارت۱
ناراحتم؟
اره
دلخورم؟
اره
دل گرفته ام؟
اره. حتی دل شکسته
چند میخری دل شکستمو؟
پارت ۲
استرس داری؟
نه
هیجان چی؟
ن
اصن حسی داری؟
ن
اصلا برات مهمه؟
ن!!
برام مهم نیست!

+ خدایا. وقتی تو منو میبینی، چه شکایتی کنم؟
وقتی حالمو میدونی، چی از حالم برات بگم؟
وقتی میدونی تو ذهنم تو قلبم چه خبره
وقتی میدونی ازت چه چیزایی میخوام
وقتی فقط و فقط تویی که میتونی منو به عرش یا فرش برسونی
وقتی قدرت مطلق عالم تویی
چه نیازی دارم ب کسی ک باهاش درد و دل کنم؟
چه نیاز
برای دانشمندان غربی روشن گردیده سنگهایی که ازآنها برای ساختن اهرام درمصراستفاده می شده فقط ازجنس گل بوده است واین دانشمندان تصورمی کنند که این کشف علمی اختصاص به آنان دارد ، درحالیکه قرآن کریم در14 قرن پیش دراین کشف ازآنان سبقت گرفته است ...!

پژوهشگران فرانسوی وآمریکایی تاکید دارند که سنگهای غول پیکری که فراعنه برای ساخت اهرام استفاده می کردند فقط از گل ساخته شده اند که
ادامه مطلب
ما را برای رقابت تربیت کرده‌اند.
برای ربودن موفقیت از دست هم‌کلاسی.
برای شاگرد اول شدن، برای رتبه‌ی بالاتر در کنکور. برای کنار زدن هم‌کاران به قصد مدیر شدن. برای سبقت‌گرفتن در رانندگی و جلوتر بودن به هر قیمت.
تربیت ما بر مبنای قیاس شکل گرفته است، هر کی زودتر، هر کی بزرگ‌تر، هر کی زیباتر، هر کی پولدارتر و این‌گونه در نهاد ما همواره جنگی نهفته است برای «ترین» شدن.
ما محتاج یک انقلاب تربیتی هستیم. پس فرزندانمان را آن‌گونه که خودمان تربیت نش
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
نام کتاب : آبنبات دارچینینویسنده : مهرداد صدقیانتشارات : سوره مهرتوضیحات :این کتاب در ادامه ی کتاب آبنبات هل دار آماده است که دوره بزرگی محسن را شرح می دهد ،محسن علاوه بر دریا عاشق دختر بزرگتر از خودش می شود که بعد ها می فهمد او ازدواج کرده است .
  این مجموعه در قالب طنز بوده  و دارای « ۳۹۶ » صفحه و مناسب گروه سنی ( د و ه ) یاهمان سال های (هفتم تا دوازدهم ) می باشد .قطعه ای از کتاب :سوار اتوبوس شدم دیگر برایم مهم نبود که توی بوفه ام و کسی که کنار من تو
حضرت امیرالمؤمنین امام علی(ع) می‌فرمایند: «زیرکترین مردم کسی است که علم دیگران با علم خود جمع کند».
علم، آن است که از بدیهی ترین معلومات حضوری که همان اطّلاع ما از وجود
خودمان باشد و معلومات دیگری که به دنبال آن می آید، یکی یکی به معلومات
حصولی برسیم و در هر مرحله معلومات قبلی را با تمام تعداد جایگشت‌هایی که
می تواند داشته باشد، به معلومات قبلی بیفزاییم. اینکه: من هستم، حال که هستم از کجا آمده‌ام؟ اگر خودم خودم را به وجود آورده‌ام، از این
به روشنا می گم : " وقتی زنگ می زنم و صدای پسر رو می شنوم که با یک حالت درماندگی و غم عجیبی "بابایی" صدام می کنه و میگه بیا منو ببر خونه ، خیلی دلم براش می سوزه . کاش الآن کنارش بودم ... "
و روشنا بهم می گه : " بچه های شهدای مدافع حرم ک رفتن و شهید شدن مگه بچه هاشون باباشونو دوس نداشتن و براش گریه نکردن؟ اما هدف باباهاشون مهم تر بود از دل بچه ها ... " . روشنایی که می دونم خودش دلش بیشتر از بچه ها هوای خونه و زندگیشو کرده ... وقتی روشنای امروز رو با روشنای 6 سال
.
امیر مومنان حضرت علی علیه السلام پس از ضربه ابن ملجم، به فرزندانش امام حسن و امام حسین علیهما السلام چنین وصیت می کنند:
.
 ... وَ اللَّهَ اللَّهَ فِی الْقُرْآنِ لَا یَسْبِقُکُمْ‏ بِالْعَمَلِ بِهِ غَیْرُکُم (نهج البلاغه صبحی صالح، نامه 47)
.
... خدا را، خدا را، در باره قرآن، مبادا دیگران در عمل به آن، بر شما سبقت گیرند.
به گزارش خبرهای فوری پلدشت، سرهنگ علیرضا اسماعیل نژاد گفت: این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته تنها سه نفر در این جاده ها جان باخته بودند.
وی از کاهش ۲۳ درصدی آمار تصادف های جرحی در جاده‌های ماکو خبر داد و افزود: سال گذشته ۱۷ نفر در جاده های این شهرستان مجروح شده بود که امسال به ۱۳ نفر کاهش یافت. 
وی ادامه داد: خودداری از سرعت و سبقت غیرمجاز یکی از مهمترین راهکارهای کاهش تصادف در جاده هاست که باید بیش از پیش مورد توجه رانندگان قرار گیرد ت
کد اهنگ پیشواز همراه اول دیس لاو مهراب
کد پیشواز همراه اول ایمان نولاو
کد اهنگ پیشواز همراه اول مهراب
کد پیشواز همراه اول مهراب خسته صدا

کد آوای انتظار همراه اول میلاد راستاد
کد آهنگ پیشواز همراه اول
آهنگ پیشواز همراه اول غمگین
کد پیشواز همراه اول عاشقانه
به نام خدای غریب نواز
امروز قلبم را دل پراز زخمم را با یادتان با زیارتتان آرام کردید
ای شاهزاده رم که شاهزادگی سرزمین پهناور رم برایتان بی ارزش تراز ذره بود و شدید شاهزاده قلب پسر رسول خدا شدید عروس بی بی دوعالم...
چقدر زیباست بانو که بی بی عروسی برای پسرش برگزیند که اصلا مسلمان نیست
اما در مسلمانی گوی سبقت را از زنان عالم ربوده است
شما با عروس بی بی شدن از غریبی درآمدید
بانو دختر بی بی دارد از غریبی میمیرد نگاه مادرانه تان کافیست برای تمام در
فروش ویژه عینک آفتابی اسپای پلاس SPY+

عینک آفتابی اسپای پلاس. طراحی برتر ویژه سال جدید. شناخته شده به عنوان عینک محبوب هنرپیشگان. با ستارگان همراه شوید ...عینک های اسپای پلاس این روزها واقعا پر طرفدار شده است، مخصوصا بین افراد
سرشناس. شما هم می توانید با داشتن این عینک ها همچون ستاره های سینما و
موسیقی بدرخشید.محصولی که هم اکنون مشاهده می کنید یکی از جدید ترین
مدل های عینک اسپای پلاس SPY می باشد که با طراحی خاص، این محصول را از
سایر عین
گفته بودیم که به وحدت رسیدن نیروهای ارزشی کار ساده ای نیست.
نیروهای شرّ را مثلاً می توان حول محور «پول» جمع کرد تا هیچ اعمال سلیقه و احساس مسئولیتی از خود بروز ندهند. اما نیروهایی که داعیه ی دفاع از حق را دارند، به این راحتی نمی توان به وحدت رساند. چرا؟ به همان دلیل که شیطان به همه دسترسی دارد (به جز افراد خالص و خلّص). خدا خواهی ها مشوب با خودخواهی ها و تکبر است. خیر طلبی ها مشوب با جهل و غفلت است. کم یا زیاد افراد خوب هم درجه ای از تیرگی را در درو

تصادفات هر دو ساعت جان 5 ایرانی را می گیرد
درسال 98 تاکنون ۱۳ هزار و ۷۱۱ نفر در حوادث جاده‌ای جان باخته‌اند، مهمترین عوامل در این سوانح و حوادث سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، بی توجهی به جلو ، صحبت با تلفن همراه، خستگی و خواب آلودگی، استفاده نکردن از کمربند و کلاه ایمنی بوده است.
عضو فرهنگستان علوم پزشکی ایران با اشاره به اینکه، مرگ زود هنگام در اثر سوانح رانندگی باعث از دست رفتن 4 میلیون سال عمر در ایران می‌شود، گفت: ضرر و زیان ناشی از تصادفا
1. سرعت را در همه جا خصوصاً خصوصاً خصوصاً در رانندگی، کمتر از میزانِ قانون سرعتِ جاده ها و خیایان ها و کوچه ها پیش بگیریم و سلامت خود و دیگران را ارج بنهیم نزدِ نگاه پیوسته ی حضرت خدا و سپس اما در راستای طلبِ آمرزش بشتابیم:
وَ سَارِعُوا إِلَىٰ مَغْفِرَةٍ مِّن رَّبِّکُمْ وَ جَنَّةٍ عَرْضُهَا السَّمَاوَاتُ وَالْأَرْضُ أُعِدَّتْ لِلْمُتَّقِینَ سرعت تان را به سمت کسب آمرزش و بهشتی که وسعت آن آسمان ها و زمین است و برای پالایشپاها آماده شده است

باده ای خواهم جهانسوز و دلی باده گسار
تا که باز آرد دلم را، در شکیب و در قرار
تا خرابم سازد از آن می که بر بادی دهد
لشگرِ این زهد پوچ و شیوه ی لیل و النهار*
گر خطرها باشد اندر وصل آن لیلی چه باک 
هر که مجنون باشد او، بر کف گذارد جانِ زار
کاروان سالار راهم کو، در این راه خطیر؟
جز یکی رطلی گران*و یک دلی بی اعتبار
نقطه ی عشقی که بر نیش و خَمِ پرگار شد
میکشد دل را به سوی حلقه های بیشمار
زین تنِ خاکی ملولم، ساقیا نقشی بزن
تا خزانم بُگذرد و
با توجه به مجازی شدن هر آن چیزی که با آن سر و کار داریم، استفاده از آزمون آیین نامه رانندگی آنلاین نیز کاملا قابل پیش بینی است و به راحتی می توان به کمک این آزمون، برای شرکت در آزمون آیین نامه در هر دو مرحله مقدماتی و اصلی آمادگی پیدا کرد. در این آزمون های آنلاین نیز کلیه مفاهیم مورد بحث در آزمون های مقدماتی و اصلی چون مباحث مربوط به خلافی خودرو و کد تخلفات رانندگی و سایر مسائل مربوط به بخش فنی خودرو، مورد بررسی و پرسش قرار گرفته اند.

شما می
در مطلب قبلی ( نگاهی کلی به خودرو 1) به تاریخچه ی خودرو پرداختیم. در این مطلب ادامه ان بحث را پی می گیریم.
 «دودیون» درسال ٤٩٨ احساس کرد که آینده  وسایط نقلیه مرتبط با نفت خواهد بود و درصدد ساختن یک موتور یک سیلندر هوا خنک برآمد. رنو از یک محور برای انتقال حرکت به چرخ های عقب استفاده نمود و در مسیر آن قفل گاردان به کار برد تا تأثیر ارتعاشات تعلیق مستقل عقب بر محور محرک راحذف نماید.  ًف بود. گرچه قبلاّطرح دیگر رنو ساخت اتومبیل مسق پانارد آن را مور
برای قبولی دندان پزشکی چه رتبه ای لازم است؟
آخرین رتبه قبولی دندان پزشکی
رتبه دندانپزشکی پس از رتبه پزشکی پرمخاطب ترین موضوع بین بچه های رشته تجربی هست ، البته تو بعضی سال ها از رشته پزشکی سبقت گرفته وخیلی از رتبه های برتر کنکور تجربی در زمان انتخاب رشته کنکور تجربی رشته دندانپزشکی رو بالاتر از رشته پزشکی انتخاب کردن اینکه واقعا کدوم یکی از این دو رشته بهتر هست رو بذاریم بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ و زمانی که فرآیند انتخاب رشته ک
به گزارش بصیرت جوانان:فرهنگسرای ولاء مملو ازجمعیتی بود که به آئین سنتی شب یلدا اجترام قائل اند.
مردم عزیزی که صاحبان اصلی نظام هستند و زیر چتر حمایتی نظام قرار گرفته بودند،همه باهم در سالن اجتماعات فرهنگسرای ولاء دورهم جمع شده بودند،تا ضمن بزرگداشت خاطرات دوران کودکی و احترام به سنت باستانی طولانی ترین شب سال،شب یلدا را جشن بگیرند.
بنابه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و امور خبری بصیرت جوانان:دراین مراسم باشکوه معنوی و باستانی مسئولان و اعضا
24نوامبر

چای سیاه ، این زیبای خوش طعم و دوست داشتنی در زندگی همه ما ایرانیان نقش بسزایی دارد. وقتی بعد از ظهر، خسته از فشار روزانه، می‌نشینی و به خودت استراحتی کوتاه میدهی تا استرس و خستگی روز را از تن به در کنی، تنها یک فنجان چای است که همراه همیشگی توست تا بتوانی انرژی رفته را باز گردانی.
چای سیاه که در کشورهای مختلفی از جمله ایران، آرژانتین، ژاپن، ترکیه، اندونزی، چین، سریلانکا و … کشتی انبوه دارد، پس از آب، دومین نوشیدنی پرطرفدار دنیا
پاسخ به مسئله اسلام رحمانی و مسائلی نظیر آن با پاسخ دقیق به این پرسش روشن می شود: فرق رأفت و رحمت چیست؟ علامه طباطبایی دو احتمال مطرح می کند: یا مترادفند یا یکی در دفع شر و ‌دیگری در جلب خیر است. به نظر می رسد بیان کتاب لسان العرب با شواهد قرآنی سازگارتر است: و الرَّأْفَةُ أَرَقُّ من الرحمة و لا تَکاد تقع فی الکراهة، و الرحمةُ قد تقع فی الکراهة للمَصْلحة(لسان العرب، ج‏9، ص: 112). اسلام دین رحمت است اما مسیحیت دین رأفت است یعنی گاهی در اسلام  در م
7-وفاداری مشتریانتان را یک‌سری برابر نمایید
طراحی اپلیکیشن b2b در مشهد
در غایت مهم ترین دلیلی که شما بایستی به خیال و خاطر آن برای کسب و عمل خویش یک نرم افزار گوشی داشته باشید، ساخت و ارتقا وفاداری مشتریانتان میباشد. با وجود این همگی بنرهای تبلیغاتی، بیلبورد، نشان های چشمک زن تبلیغاتی، تبلیغات خبرنامه، اطلاع رسانی ها، کوپن و تخفیفات، اینترنت سایتهای تبلیغاتی، تبلیغات صورت بوکی، پست الکرونیکی های تبلیغاتی و …، یک کسب و فعالیت به‌تدریج به
دانلود آهنگ از رو نمیرم از مسعود جلیلیان

ترانه و آهنگ جدید بسیار زیبا و شنیدنی از رو نمیرم از مسعود جلیلیان با کیفیت اورجینال

و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین

download new song from masoud jalilian called az roo nemiram

متن آهنگ از رو نمیرم از مسعود جلیلیان

بزار هر اتفاقی که قراره بیفته واسه قلب من بیفته

به من خیره نشو که هرکی پرسید بگم چشمات به من چیزی نگفته

خودم دستامو میبندم که عشقت بتونه جونمو راحت بگیره

همین الانشم واست
سرعت بگیر، تندتر برو

نکند در مسابقه نیکی ها عقب بمانی

نکند مسابقات بی ارزش دنیا، حواست را از مسابقه اصلی پرت کند

نکند بازی های رنگارنگ دنیا تو را بفریبد

نکند در دام تورهای دست و پاگیر دنی اسیر شوی

تو فقط به دنبال راه درست باش

به دنبال هدف

چقدر دنیای زیباتری خواهیم داشت، اگر همه در نیکی ها از هم سبقت بگیریم1.

قال الله تعالی: فَاسْتَبِقُوا
الْخَیْرَاتِ2

منابع:

1.     
کشف الغمّه، ج2، ص29: امام حسین (علیه
السلام) فرمودند: أیُّهَا النّاسُ! ناف
حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) فرمودند:

«إنَّ
اللّهَ جَعَلَ شَهْرَ رَمَضانَ مِضْماراً لِخَلْقِهِ، فَیَسْتَبِقُونَ فیهِ
بِطاعَتِهِ إِلى مَرْضاتِهِ، فَسَبَقَ قَوْمٌ فَفَازُوا، وَقَصَّرَ
آخَرُونَ فَخابُوا.»

و درود خدا بر او فرمود: خداوند متعال ماه رمضان را براى بندگان
خود میدان مسابقه قرار داد. پس عدّه اى در آن ماه با اطاعت و عبادت به
سعادت و خوشنودى الهى از یکدیگر سبقت خواهند گرفت و گروهى از روى بى توجّهى
و سهل انگارى خسارت و ضرر
تعمیر آنتن تلفن همراه
یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده تلفن همراه، آنتن آن می‌باشد. چرا که بدون آنتن، تلفن‌همراه دیگر کارایی قبلی را نخواهد داشت. عدم آنتن دهی تلفن همراه دلایل متعددی دارد؛ از جمله این دلایل می‌توان به عدم سرویس‌دهی از طرف دکل، خرابی سیم کارت، وارد شدن ضربه فیزیکی به تلفن همراه و مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. همیشه در تعمیرات موبایل مراجعه کنندگان در بیشتر مواقع با مشکل آنتن دهی خود مواجه می شوند.
ادامه مطلب
عوامل موثر در رتبه بندی سایت ووبلاگ
برای اولین بار این ۲۱۰ فاکتور مهم رتبه بندی سایت را در وبینار ۲۱۰ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار می دهیم.
در این اموزش به فاکتور های کلیدی پرداخته می شود یعنی آن چیزی که دوست داشتید بشنوید تا با بکارگیری و انجام آن رتبه سایت خودتان را افرایش دهید. بسیاری از این فاکتور ها را سایت های ایرانی رعایت نمی کنند و شما عضو اولین افرادی هستید که با این فاکتور های آشنا شده و با پیاده سازی آن می توانید گوی سبقت را از رقیب
برای اولین بار این ۲۱۰ فاکتور مهم رتبه بندی سایت را در وبینار ۲۱۰ فاکتور کلیدی مورد بررسی قرار می دهیم.
در این اموزش به فاکتور های کلیدی پرداخته می شود یعنی آن چیزی که دوست داشتید بشنوید تا با بکارگیری و انجام آن رتبه سایت خودتان را افرایش دهید. بسیاری از این فاکتور ها را سایت های ایرانی رعایت نمی کنند و شما عضو اولین افرادی هستید که با این فاکتور های آشنا شده و با پیاده سازی آن می توانید گوی سبقت را از رقیب
کمپانی DJI نام آشنای صنعت هلی شات و ساخت پهپادهای دوربین دار در زمینه تصویربرداری هوایی است. این شرکت با معرفی کوادکوپترهای با کیفیت بالا همیشه توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان این  عرصه نوظهور باشد. اگر در این حوزه فعال باشید محال است نام پرنده های خوش نام این شرکت از قبیل کوادهای سری فانتوم یا مویک ها را نشنیده باشید. برای مثال کواد کوپترهای سری فانتوم 4 از جمله انتخاب های اول افرادی هستند که تمایل دارند کار هلی شات خود را به طور حرفه ای انج
1 گیگ اینترنت هدیه برای همه مشترکین همراه اول
از لینک زیر در برنامه همراه من ثبت نام کنید و سپس اپلیکیشن رو نصب کنین
آموزش اپلیکیشن رو تا آخر ببینین
از 1 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول لذت ببرین
کلیک کنید ⚠️ درصورت عدم نصب برنامه همراه من

کمپانی DJI نام آشنای صنعت هلی شات و ساخت پهپادهای دوربین دار در زمینه تصویربرداری هوایی است. این شرکت با معرفی کوادکوپترهای با کیفیت بالا همیشه توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان این  عرصه نوظهور باشد. اگر در این حوزه فعال باشید محال است نام پرنده های خوش نام این شرکت از قبیل کوادهای سری فانتوم یا مویک ها را نشنیده باشید. برای مثال کواد کوپترهای سری فانتوم 4 از جمله انتخاب های اول افرادی هستند که تمایل دارند کار هلی شات خود را به طور حرفه ای انج
کلا موندماااا
اینجا یه مشت اراجیف از کاهای روزانهام می نویسم.اون چند تا آدم عجیبی که دایم منو دنبال می کندد عجب آدمای....
آخه یه مشت روزنوشت های ی سرو ته من چه جذابیتی برای مطالعه داره؟!!!
شاید هم میاید و به یه آدم خنگ سست اراده می خندید که 1000 بار برنامه ریزی کرده و تا نیمه پیش رفته و دوباره عین خرگوش و لاک پشت وسط راه مونده و لاک پشته ازش سبقت گرفته!
اگه هم از دوستان و آشنایانید که من تدابیر شدید امنیتی به کا رگرفتم که شناسایی نشم .حالا اگه منو شنا
خب  خب بعد از مدتها یه پست جدید بزارم (از همراه اول سپاسگزام چون دلیل این پست اونه!!!).
از اپراتور تلفن همراه "همراه اول" یه پیامک با این مضمون بهم رسید:
"از این پس جهت اضافه شدن امتیاز قبض پرداختی/شارژ خریداری شده، به حساب باشگاه فیروزه ای خود، لازم است به یکی از دو روش زیر . . . . . . . "
میگه اگه تا سر ماه این کارا رو نکنی امتیازات شما می پره!!!!
خب رفتم داخل نرم افزار "همراه من" و رفتم قسمت باشگاه فیروزه ای و اونجا یه دکمه بود که روش نوشته شده بود امتیاز
چه کسی فکرش را  می کرد، ساکنان زمین پس از هزار و
دویست سال و به رغم همة تجربه‌ها و ادّعای مدنیّت و آگاهی، نه تنها حامل و مبلّغ
جملة صفات مذموم عصر جاهلی باشند، بلکه پا را فراتر نهاده و گوی سبقت را از آنان بربایند؟
 میان زنده به گور کردن نوزادان بی‌گناه و سقط میلیون‌ها جنین که هر یک
استعداد تبدیل شدن به میلیون‌ها زن و مرد بالغ و مستعدّ در عرصة زمین را دارند، چه
تفاوت است....

ادامه مطلب
‌ علامه طباطبایی بیشتر بر کدامیک از ادعیه ماه مبارک سفارش می‌فرمود؟

دعاهای ماه رمضان فراوان است که در موسوعه‌های دعایی مانند «اقبال الاعمال» و «مصباح المتهجد» ذکر شده. اما در میان ادعیه‏ این ماه، مشایخ قوم به چند دعا عنایت ویژه داشته‏ اند؛ از جمله:

▫️دعای افتتاح در شب‏ها 
▫️دعای امام سجاد(ع) معروف به دعای ابوحمزه‏ ثمالی در سحرها. 
▫️همچنین مرحوم استاد سعادت‌پرور به نقل از مرحوم علامه، بر دعای مباهله (دعای سحر) تأکید می‌نمودند و
کنار خیابون ایستاده بودم منتظر تاکسی و بعد از مدتهای طولانی که یک سره کلاه به سر داشتم، موهامو به دست باد سپرده بودم و از خوردنشون به صورتم حظ میبردم که یهو با صدای بوقِ نکره ای چشمامو باز کردم که دیدم یه شیء آبی به وسعت دیدِ من در فاصله ی چند سانتیمتری داره بهِم نزدیک میشه.  درِ پشتِ نیسان بزرگواری که -ویراژ میداد و  سبقت از راست هم گرفته بود و به دلیل چِت‌زدن راننده ش به خاطرِ سختیِ ایام روزه‌داری- باز مونده بود، سایید به نوک بینی‌م و من از
کد دریافت عیدی برای همراه اول 
یکی از بهترین اپراتور های موبایل مربوط به همراه اول میباشد . این اپراتور برای شما در نوروز 98 عیدی در نظر گرفته است . شما میتوانید با اجرای کد ( *98# ) عیدی خود را از همراه اول دریافت نمایید . توجه کنید که پس از زدن کد ستاره 98 مربع عدد شماره یک را وارد نمایید.
ادامه مطلب
{از عاشورا تا ظهور - شماره 31}

روشنگریِ امام حسین و امام مهدی

حسین(ع) بارها سخن گفت؛ کلامش نور بود، بعضی در راه قرار گرفتند و عده ای در تاریکی خویش ماندند! کربلایی شده بود... برای رسیدن به سعادت یا شقاوت از هم سبقت می گرفتند! بعضی «سعادت» را بردند و عده ای «شقاوت» را...
و اما امروز؛ سالها می گذرد، "حسینِ زمان" خواهد آمد و مانند جدش لب به سخن خواهد گشود تا حجت را تمام کرده و راه را بر چاه بشناساند؛ نقل شده: «مهدی در برابر یهود، نصاری، صابئین، مادی گ
جهت هدایت به صفحه ثبت نام سیم کارت همراه اول ، روی عکس زیر ضربه بزنید
در پی ازدحام متقاضیان در برخی مراکز فروش و خدمات تلفن همراه، اپراتور اول اعلام کرد تا هر زمان که مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی تمدید شود، طرح اهدای سیم‌کارت رایگان توسط همراه اول نیز تمدید خواهد شد.

همچنین با توجه به ضرورت حفظ سلامت شهروندان، همراه اول تاکید کرده متقاضیان دریافت سیم‌کارت، از طریق فروشگاه اینترنتی همراه اول به نشانی shop.mci.ir، نسبت به ثبت‌نام سیم‌کار
اَپِتو یک اپلیکیشن‌ ساز آنلاین است که در آن شما به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی می‌توانید صفحات اپلیکیشن خود را در کمترین زمان ممکن در دو پلتفرم Android و iOS به بهترین نحو و با طراحی های بسیار زیبا و متنوع بسازید. همچنین اپتو بعنوان برگزیده یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران توانسته است با داشتن بیش از 40 افزونه، اپلیکیشن های کاربردی در اختیار کاربران خود قرار دهد.
مزایای ساخت اپلیکیشن:ساخت اپلیکیشن در کسب و کار فعلی و یا شروع
خداوند از پیامبران گذشته، پیمان گرفته که به پیامبر خاتم (ص) ایمان آورده، به او یاری رسانند (آل عمران (3)،81) بنابراین، تمام نبوت ها و شرایع پیشین، مقدمه و پیش درآمد شریعت ختمیّه اند. از ظاهر برخی [18] آیات، چون:
«والسَّبقونَ السَّبقونَ - أُولئِکَ المُقرَّبونَ... - ثُلَّةٌ مِن الأَوَّلینَ - وَ قَلیلٌ مِن الأَخِرین» (واقعه (56)،10 - 13 و 14).
و نیز بعضی روایات برمی آید که [19] پیشینیان از مردم آخرالزمان، فضیلت و مرتبه بالاتری داشته اند؛ امّا اهل [20] تفسیر، سب
بسم الله
عن أبی عبد الله علیه السلام قال: لا ینبغی للمرء المسلم  أن یواخی الفاجر و لا الأحمق و لا الکذّاب. (کافی، ج2، 640)
امام صادق سلام الله علیه میفرمایند: شایسته نیست برای مسلمان که با انسان فاجر و احمق و دروغگو برادری کند.
احمق کیست؟
در کتاب مجمع البحرین آمده: الأحمق من یسبق کلامه فکره، و هو من لا  یتأمل عند النطق هل ذلک الکلام صواب أم لا فیتکلّم به من غفلة. (مجمع البحرین، ج5، ص 152)
احمق آن کسی است که کلامش بر فکرش سبقت می گیرد، یعنی فکر نمیکند
بسم الله
عن أبی عبد الله علیه السلام قال: لا ینبغی للمرء المسلم  أن یواخی الفاجر و لا الأحمق و لا الکذّاب. (کافی، ج2، 640)
امام صادق سلام الله علیه میفرمایند: شایسته نیست برای مسلمان که با انسان فاجر و احمق و دروغگو برادری کند.
احمق کیست؟
در کتاب مجمع البحرین آمده: الأحمق من یسبق کلامه فکره، و هو من لا  یتأمل عند النطق هل ذلک الکلام صواب أم لا فیتکلّم به من غفلة. (مجمع البحرین، ج5، ص 152)
احمق آن کسی است که کلامش بر فکرش سبقت می گیرد، یعنی فکر نمیکند
تعمیر آنتن تلفن همراه
یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده تلفن همراه، آنتن آن می‌باشد. چرا که بدون آنتن، تلفن‌همراه دیگر کارایی قبلی را نخواهد داشت. عدم آنتن دهی تلفن همراه دلایل متعددی دارد؛ از جمله این دلایل می‌توان به عدم سرویس‌دهی از طرف دکل، خرابی سیم کارت، وارد شدن ضربه فیزیکی به تلفن همراه و مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. همیشه در تعمیرات موبایل مراجعه کنندگان در بیشتر مواقع با مشکل آنتن دهی خود مواجه می شوند.
ادامه مطلب
⭕ به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر، از تاریخ ۹۸/۵/۱۹ تا ۹۸/۵/۳۱ تمامی مشترکین همراه اول می‌تونن «یک عدد سیم کارت اعتباری رایگان» دریافت کنن.‌⭕ با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به هر یک از مراکز ارائه خدمات همراه اول می‌تونین «سیم کارت اعتباری رایگان» خودتون رو دریافت و فعال کنین.‌⭕ بسته‌ها و هدایای سیم کارت اعتباری رایگان:۱,۰۰۰ تومان شارژ اولیه۳۰ دقیقه مکالمه به مدت ۳ ماه (هر ماه ۱۰ دقیقه)۸۰۰ مگابایت اینترنت به مدت یک هفته‌⭕ آدرس مراکز
عینک های اسپای پلاس این روزها واقعا پر طرفدار شده است، مخصوصا بین افراد سرشناس. شما هم می توانید با داشتن این عینک ها همچون ستاره های سینما و موسیقی بدرخشید در ادامه با خصوصیات بارز عینک آفتابی مردانه اسپای آشنا خواهید شد.

قیمت : 45000 تومان
خرید عینک spy ارزان
محصولی که هم اکنون مشاهده می کنید یکی از جدید ترین مدل های عینک اسپای پلاس SPY می باشد که با طراحی خاص، این محصول را از سایر عینک ها در بازار متمایز کرده است. این عینک جدید دارای UV400 می باشد
«بسم
الله الرّحمن الرّحیم»
«به شهادت مجموعه‌ی این آیه‌ها و خطبه‌ها، سعی و سرعت و اعتدال(1)
و سبقت به سوی خوبی‌ها(2) و اقتحام و هجوم در برابر گردنه‌ها؛ یعنی باز
کردن گردن‌ها و آزاد کردن آن و رزق دادن و اطعام بی‌سرپرست‌ها و خاک‌نشین‌ها(3)،
خصلت مقربین است.
ادامه مطلب
   در حال گذر از مکان وسیع‌ و با صفایے بودم. فضایے کاملا باز با هواے مطبوع و دلپذیر؛... براے یڪ لحظہ کہ نگاهم را بسمت آسمان گرفتم آنجا را پر از بادبادکهاے کوچڪ و بزرگ با رنگهاے متنوّع دیدم؛... واے چہ حال و هوایے آنجا بود!... بهتکنان در آسمان پر از بادبادڪ در جاے مناسبے نشستم و نگاهم را همانگونہ غرق در آسمان ساختم؛... چہ منظره زیبایے! با آن باد ملایمے کہ در حال وزش بود بادبادکهاے چوبے و کاغذے چہ جان تازه ایے گرفتہ بودند و هر یڪ با حرکات زیبا و متنوّع
ولادت امام حسن مجتبی (ع) امام حسن علیه السلام نیمه ماه مبارک رمضان بنا بر مشهور ، روز میلاد مسعود امام حسن مجتبی علیه السلام سبط اکبر رسول خدا صلی الله علیه وآله و سرور جوانان اهل بهشت است . بعد از آن که آن حضرت متولد شد ، امیرالمؤمنین علیه السلام او را نزد حضرت رسول خدا صلی الله علیه وآله برد ، آن حضرت زبان مبارک خود را در دهان او نهاد ، و او شروع به مکیدن زبان رسول خدا صلی الله علیه وآله نمود ، سپس رسول خدا پرسید آیا برای او نامی نهاده اید ؟ امی
   در حال گذر از مکان وسیع‌ و با صفایے بودم. فضایے کاملا باز با هواے مطبوع و دلپذیر؛... براے یڪ لحظہ کہ نگاهم را بسمت آسمان گرفتم آنجا را پر از بادبادکهاے کوچڪ و بزرگ با رنگهاے متنوّع دیدم؛... واے چہ حال و هوایے آنجا بود!... بهتکنان در آسمان پر از بادبادڪ در جاے مناسبے نشستم و نگاهم را همانگونہ غرق در آسمان ساختم؛... چہ منظره زیبایے! با آن باد ملایمے کہ در حال وزش بود بادبادکهاے چوبے و کاغذے چہ جان تازه ایے گرفتہ بودند و هر یڪ با حرکات زیبا و متنوّع
رجیستری یا همان شناسه دار کردن تلفن های همراه به منظور مبارزه با قاچاق و واردات غیر قانونی تلفن همراه به هر کشوری است. اگر قصد سفر کردن به ترکیه را دارید و ممکن است اقامت شما بیشتر از 3 ماه باشد ، لازم است که اقدام به رجیستر کردن تلفن همراه خود بکنید.
در صورتی که اقدامات مربوط به رجیستری را انجام ندهید تلفن همراه شما از دسترس خارج شده و دیگر نمیتوانید آن را رجیستر کنید.
ادامه مطلب
ان زمان صف گاز برای گاز زدن مشکل و وقت گیر بود چرا که پمپ گاز تازه راه اندازی شده بود . و مردم از بنزین استفاده می کردند  بنزین لیتری صد تومان بود  که یهویی افزایش یافت و لیتری هزار تومان شد . اکثرا با این موضوع اشنایی دارند . صف گاز انقدر شلوغ می شد که گاهی به شمارش انها می پرداختیم و بیش از سی و چهل ماشین تا نوبتمان فاصله بود . بر این اساس گاهی جازدن هم باعث دعواهایی می شد برای چندمین بار هر وقت که می خواستم ماشینم را گاز بزنم بدون نوبت به اپراتو
الحمدلله رب العالمین سال که نو می‌شه، یه سری از عادات ما که توی شلوغ‌پلوغی قبل از سال نو و کاروبار درهم‌برهم ازشون غافل بودیم هم نو می‌شن. 
توی دیدوبازدیدهای کوتاه این ایام که برخی از اقوامْ به‌حق تمام تلاش‌شون رو به کار می‌بندن تا از همین فرصت کمْ بیشترین استفاده رو ببرن و در صحبت کردن گوی سبقت رو از هم بربایند، تا جایی که چند بار باید مبحث قبلی رو یادآوری کنم براشون، یکی از تجربیات شیرین و ناب این حقیر اینه که با کشیده شدن صحبت به دغدغ
آهنگ پیشواز همراه اول و ایرانسل ماکان بند
امروز در وبلاگ بیز موزیک برای شما کاربران عزیز مجموعه کد های آوای انتظار همراه اول و ایرانسل را از گروه پرطرفدار ماکان بند جمع آوری کرده ایم .

امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

ادامه مطلب
آهنگ پیشواز امو بند همراه اول و ایرانسل 
کاربران محترم امروز برای شما مجموعه ای کامل از کد های اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده پر طرفدار امو بند را اماده کرده ایم .
امیدواریم دوست داشته باشید و از این مطلب استفاده کنید .

ادامه مطلب
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
ولادت امام حسین (علیه السلام)

امام حسین(ع) در
سوم شعبان سال چهارم هجرت در شهر مدینه به دنیا آمد. پدر بزرگوار ایشان
امیر المؤمنین على(علیه السلام) و مادر ایشان حضرت فاطمه(علیها السلام) سید
زنان اهل عالم است. پس از آن که عالم وجود به وجود ذى وجود ایشان منوّر شد
پیامبر اکرم به على(علیه السلام) فرمود: چه نامى بر این فرزندم نهادى.
ایشان عرض کرد ما در نام گذارى این فرزند بر شما پیشى نمى گیریم. پیامبر
فرمود: من نیز در این نام گذارى بر خد
آموزش کامل بورس
اینجا شما یاد می‌گیرید چطور بهتر سرمایه‌گذاری کنید، چطور درست و به‌موقع تصمیم بگیرید و در نهایت چطور درآمد بیشتری از بورس کسب کنید. در مرکز آموزش مفید سبقت آزاد است! همین امروز شروع کنید.
چه چیز هایی در گام اول اموزش بورس بخوانیم :
میخواهم در بورس سرمایه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!چطور نزدیکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟آیا بورس قمار است ؟ حکم شرعی بورس چیست ؟ (+ویدئو)سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس چق
نصب برنامه برای اندروید

مجموعه ی کامل نهج البلاغه با ترجمه فارسی به همراه حکمت های صوتی

مجموعه شامل:

- 241 خطبه به همراه ترجمه فارسی تفسیری

- 79 نامه امیرالمومنین به همراه ترجمه فارسی

- 200 حکمت بصورت صوتی(افزایش در نسخه های بعدی)

- والپیپر برگزیده حکمت ها
ترجمه به صورت تفسیری و روان به همراه شرح موضوعی
اشتراک به صورت بند به بند(بند عربی و ترجمه بصورت جداگانه)
دارای فونت های قرآنی و خطی نستعلیق
بازار هدف خودروهای بی ام و، اصولا رانندگان جوان را هدف خود، قرار داده است، در صورتی که طرفداران خودروهای بنز معمولاً میانگین سنی بالاتری دارند. البته در سال‌های اخیر تمرکز هر دو برند بر آن بوده تا طیف وسیع‌تری از مخاطبان را جذب کنند. 
سال 2016  بنز بهترین خودروساز در گروه «دایملر اشتوتگارت» فروش بیشتری از بی ام و در قسمت خودرو‌ها‌ی لوکس داشت که این مسئله در یک دهه گذشته بی سابقه بوده است. خودروهای لوکس بنز چه از لحاظ تعداد فروش و چه از لحاظ
طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری) با هدف جلوگیری از فعالیت گوشی‌های تلفن همراه که از مبادی غیررسمی به کشور وارد می‌شوند، اجرا شده و نرم‌افزار همتا جهت سهولت انجام کلیه امور مربوط به این طرح برای کاربران تلفن همراه، ایجاد شده است.
ادامه مطلب
آموزش کامل بورس
اینجا شما یاد می‌گیرید چطور بهتر سرمایه‌گذاری کنید، چطور درست و به‌موقع تصمیم بگیرید و در نهایت چطور درآمد بیشتری از بورس کسب کنید. در مرکز آموزش مفید سبقت آزاد است! همین امروز شروع کنید.
میخواهم در بورس سرمایه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!چطور نزدیکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟آیا بورس قمار است ؟ حکم شرعی بورس چیست ؟ (+ویدئو)سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس چق
آموزش کامل بورس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها